Super Girl Луксузен сет за топол напиток

390.00 ден

Super Girl Луксузен сет за топол напиток. Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Super Girl Луксузен сет за топол напиток. Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Секој сет носи посебна порака. Сетот се состои од 1 шоља, тацна и лажиче.

Идеална идеа за креативен подарок.
Димензии на тацна: 17x10cm
Димензии на шољa: дијаметар 7cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОJA ШОЉA ВИ Е ПОТРЕБНA!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Super Girl Луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…