Supreme новогодишна елка 150cm

2,100.00 ден

Прекрасна Supreme новогодишна елка. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години.

Compare

Опис

Прекрасна Supreme новогодишна елка. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Supreme новогодишна елка 150cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…