Антистрес Squishy Unicorn

290.00 ден

Стиснете и сите ваши грижи нека исчезнат со овој магичен еднорог!

Нема на залиха

Compare

Опис

Стиснете и сите ваши грижи нека исчезнат со овој магичен еднорог!
Еднорозите се тука да останат! Овој пат во форма на сладок и мек squishy! Еднорогот не е само забавен, туку и прекрасен покрај галактичка боја на грива и ѕвезди на рамениците тој исто така прекрасно мириса.
Одлична забава и опуштање, за сите генерации од најмлади до најстари.
 
Димензии: 12 x 10 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Антистрес Squishy Unicorn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…