Апаратче за меурчиња

390.00 ден

Долгочасовна забава за целото семејство со овa апаратче за меурчиња.

Compare

Опис

Долгочасовна забава за целото семејство со овa апаратче за меурчиња.
Многу убав и кул дизајн, кој децата го обожуваат.
Одличен подарок за секоја детска забава. Совршен за родендени и секаков тип на забава.
Функционира на навртување, не користи батерии што го прави совршен за употреба во вода.
Карактеристики:
– Материјал: пластика
– Тежина: околу 240gr
– Препорачлива возраст: 3 години +
– Димензии: 22х9х17.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апаратче за меурчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…