Апаратче за сушење нокти

390.00 ден

Апаратче за сушење нокти кое е идеално за употреба во домашни услови. Работи на батерии и е идеално за сушење на вашиот лак на ноктите.

Нема на залиха

Compare

Опис

Апаратче за сушење нокти кое е идеално за употреба во домашни услови. Работи на батерии и е идеално за сушење на вашиот лак на ноктите.
Карактеристики:
-Димензии: 16 x 9.5 x 5.5cm
-Може да се користи за раце и нозе
-Погодно за лак.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апаратче за сушење нокти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…