Аспиратор за нос

590.00 ден

Аспираторот за нос ви овозможува да го одстраните секретот на лесен и практичен начин. Ергономската форма и помага на мајката за време на користењето, а мекиот врв е прилагодлив за нежното носе на детето.

Compare

Опис

Чистењето на носето е посебно важно кај помалите деца, кои не се во состојба самостојно да го издуваат. Така што затнатото носе прави потешкотии во доењето и спиењето на бебето. Аспираторот за нос ви овозможува да го одстраните секретот на лесен и практичен начин. Ергономската форма и помага на мајката за време на користењето, а мекиот врв е прилагодлив за нежното носе на детето. Филтерот кој е вметнат внатре, ви обезбедува висока хигиена.

Карактеристики:

  • вклучени се две меки силиконски глави
  • производот се полни со USB кабел(вклучен во пакувањето)
  • 5 различни опции за прилагодување на моќта на вакумот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Аспиратор за нос”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…