Астронаут галактички проектор

1,490.00 ден

Астронаут галактички проектор со ѕвезденото небо има уникатен дизајн со проектна маглина и ѕвездена светлина на ѕидот или таванот.

Нема на залиха

Compare

Опис

Астронаут галактички проектор со ѕвезденото небо има уникатен дизајн со проектна маглина и ѕвездена светлина на ѕидот или таванот. Лесно создадете прекрасна атмосфера на ѕвездено небо. Постојат 8 типа на динамични маглини, комбинацијата на маглина и ѕвездена светлина може да се игра самостојно или во комбинација.
Дизајнот на изгледот на астронаутот е нов и уникатен, повторувајќи ја темата на ѕвезденото небо, галаксијата и ве води да го истражите огромното ѕвездено небо. Главата на слаткиот астронаут може да се ротира. Има ротирачка рака за 360°, можете да ја изберете формата на астронаутот и аголот на проекцијата на ѕвезденото небо по желба. Исклучителна гаранција за квалитет на изгледот, одлична како украс.
Проекторот на астронаутот ѕвезденото небо со далечински управувач, може да го контролира и префрла прекинувачот, да ја приспособи осветленоста и брзината на промената на маглината и ѕвездената светлина. Две тајминг функции: 45/90 минути, автоматско исклучување и лесен пристап до овие поставки без будење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Астронаут галактички проектор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.