Барби Детски сет за пеглање

950.00 ден

Барби Детски сет за пеглање. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Барби Детски сет за пеглање. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Димензии: 21х50х41cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Барби Детски сет за пеглање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…