Бебешка забавна подлога пиано

1,290.00 ден

Бебешка забавна подлога пиано изработено од мек материјал. Вашето бебе може да лежи безбедно и удобно додека се забавува си интересни, шарени висечки играчки.

Нема на залиха

Compare

Опис

Бебешка забавна подлога пиано изработено од мек материјал. Вашето бебе може да лежи безбедно и удобно додека се забавува си интересни, шарени висечки играчки. Може да ги фаќа со рачињата и да си игра со нив. Музичките копчиња ќе го забавуваат бебето кога ќе притиска на нив со стапалата. Можете и вие самите да додадете висачки играчки. Подлогата лесно се вади и може да ја перете во секое време.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бебешка забавна подлога пиано”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…