Бебешка забавна подлога Jungle Isle

1,950.00 ден

Бебешка забавна подлога Jungle Isle изработена од мек материјал. Вашето бебе може да лежи безбедно и удобно додека се забавува сo интересни, шарени висечки и вертикални играчки. Можете и вие самите да додадете висачки играчки. Може да ги фаќа со рачињата и да си игра со нив. Музичкото огледало ќе го забавува бебето кога ќе притиска по него.

Compare

Опис

Бебешка забавна подлога Jungle Isle изработена од мек материјал. Вашето бебе може да лежи безбедно и удобно додека се забавува сo интересни, шарени висечки и вертикални играчки. Можете и вие самите да додадете висачки играчки. Може да ги фаќа со рачињата и да си игра со нив. Музичкото огледало ќе го забавува бебето кога ќе притиска по него.
Голем простор за играње и 21 забавна развојна активност, вклучувајќи ергономска перница за повеќе време на стомакот и уникатни вертикални играчки, му даваат на бебето бескрајна разновидност на опции и удобни позиции за играње.
 
Препорачана возраст 0+
Димензии на подлогата: 124×108 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бебешка забавна подлога Jungle Isle”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…