Бебешка музичка подлога пиано

1,490.00 ден

Бебешка музичка подлога пиано изработено од мек материјал Вашето бебе може да лежи безбедно и удобно.

Нема на залиха

Compare

Опис

Бебешка музичка подлога пиано изработено од мек материјал Вашето бебе може да лежи безбедно и удобно.
Има смешни и шарени висечки играчки кои висат и се прикачени брз подлогата. Вашето бебе може да ги фати со раце и да си игра со нив. Исто така музичките копчиња ќе го забавуваат вашето бебе со притискање на нив со стапалата по пианото. Можете и вие самите да додадете висачки играчки. Подлогата лесно се вади и може да ја перете во секое време.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бебешка музичка подлога пиано”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…