Бебешка музичка фитнес подлога пиано

1,550.00 ден

Бебешка музичка фитнес подлога пиано изработено од мек материјал вашето бебе може да лежи безбедно и удобно.Има шарени висечки играчки кои висат и се прикачени врз подлогата.

Compare

Опис

Бебешка музичка фитнес подлога пиано изработено од мек материјал вашето бебе може да лежи безбедно и удобно.
Има шарени висечки играчки кои висат и се прикачени врз подлогата. Вашето бебе може да ги фати со раце и да си игра со нив. Исто така музичките копчиња ќе го забавуваат вашето бебе со притискање на нив со стапалата по пианото. Можете и вие самите да додадете висачки играчки. Подлогата лесно се вади и може да ја перете во секое време.
 
Димензии: 75x60x45cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бебешка музичка фитнес подлога пиано”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…