Бежична мини тастатура

690.00 ден

Компактна и лесна безжична мини тастатура која може да ја користите за вашиот Smart TV, laptop, PlayStation, Xbox или кој било друг паметен уред.

Compare

Опис

Компактна и лесна безжична мини тастатура која може да ја користите за вашиот Smart TV, laptop, PlayStation, Xbox или кој било друг паметен уред. Многу лесна за користење и со една тастатура ќе моќе да ги контролирате сите уреди во вашиот дом. Микро USB ресивер со безжичен опсег од 10 метри. Има копче за скролање и маус и дополнително копче за директен пристап до медиа плеер.
Димензии: 146.8 x 97.5 x 19mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бежична мини тастатура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…