Безжичен звучник со Bluetooth + гратис микрофон

790.00 ден

Безжичен звучник со Bluetooth + гратис микрофон кој е неопходен за секоја добра караоке забава, роденден, како и домашно опуштање и пеење на вашата омилена песна.

Compare

Опис

Безжичен звучник со Bluetooth + гратис микрофон кој е неопходен за секоја добра караоке забава, роденден, како и домашно опуштање и пеење на вашата омилена песна.
Звучникот е со приклучок за полнење и приклучок за микрофон.

Карактеристики:
-Батерија: 800mAH
-Поддржува: Bluetooth / USB / SD
-Моќност: 5W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Безжичен звучник со Bluetooth + гратис микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…