Бушави навлаки за перници

290.00 ден

Бушави навлаки за перници, токму оној детаљ кој ви фали во вашата дневна соба и кои ви се потребни за да ви го подарат чувството на луксуз и раскош!

Compare

Опис

Бушави навлаки за перници, токму оној детаљ кој ви фали во вашата дневна соба и кои ви се потребни за да ви го подарат чувството на луксуз и раскош!
Ставете ја главата оваа пријатна навлака за перница и уживајте. Навлака за перница која нуди чиста и удобна околина за спиење, најдобрата за вашата кожа.
Димензија: 40х40 cm
ВЕ МОЛАМ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈА БОЈА САКАТЕ ДА ВИ ЈА ПРАТИМЕ!!!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бушави навлаки за перници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…