Бушави стази за бања 40×60

350.00 ден

Бушави стази за бања кои ви нудат исклучителна удобност и пријатност.

Compare

Опис

Бушави стази за бања кои ви нудат исклучителна удобност и пријатност. Густ, квалитетен и супер абсорбирачки материјал кои ја абсорбира целата вода од вашите мокри стапала достапни во 6 бои.
 
Димензија: 40x60cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бушави стази за бања 40×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…