Купи!

Вазна профил на девојка

1,250.00 ден

Вазна профил на девојка. Вазна со цвеќе е чест додаток во просторот каде што престојуваме, без разлика на тоа дали е објект за домување или деловен простор.

Нема на залиха

Compare

Опис

Вазна профил на девојка. Вазна со цвеќе е чест додаток во просторот каде што престојуваме, без разлика на тоа дали е објект за домување или деловен простор. Вазната профил на девојка има декоративна улога, односно служи да го разубави просторот и да го зголеми пријатното чувство за време на престојот.
Достапна во бела и црна боја
Димензии: 27.5x20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вазна профил на девојка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…