Купи!

Ваљак за лесно бојадисување

590.00 ден

Ваљакот за лесно бојадисување е новиот полесен, побрз и економичен начин на бојадисување.

Compare

Опис

Ваљакот за лесно бојадисување е новиот полесен, побрз и економичен начин на бојадисување. Ваљакот има вграден контенјер во кој се става бојата. Тоа ја елиминира потребата од посебен сад со боја и ви овозможува континуирано да бојадисувате без многу неред.

Ролерот, исто така, доаѓа во сет со стап кој се продолжува до 100см за оние тешко достапни места, вклучувајќи скали и ходници. Високиот квалитет и издржливиот пластичен ролер обезбедува професионална завршница на текстура и рамни површини, во затворен простор или надвор и го контролира протокот на боја за да го минимизира отпадот и да ја зголеми економијата.

Ваљакот за лесно бојадисување собира до 1 литар боја и лесно се полни со помош на бокал. Лесно се чисти, само исплакнете го ролерот со вода, и е подготвен за повторна употреба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ваљак за лесно бојадисување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…