Велигденски перничиња

390.00 ден

Велигденската подготовка може да започне. Велигденските перничиња се интересен начин да го разубавите домот или да ги поздравите гостите.

Compare

Опис

Велигденската подготовка може да започне. Велигденските перничиња се интересен начин да го разубавите домот или да ги поздравите гостите. Исто така се одлична идеа за подарок.

Достапни во повеќе дезени. Перничињата ги добивате наполнети.
Димензии:45x45cm и 50x30cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Велигденски перничиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…