Виолетов Еднорог фолија балон 1+1 гратис

190.00 ден

Виолетов Еднорог фолија балон, совршен декор за секоја роденденска забава. Подарок кој ќе изнуди насмевка на детските лица. Го добивате спакуван, ненадуван.

Compare

Опис

Виолетов Еднорог фолија балон, совршен декор за секоја роденденска забава. Подарок кој ќе изнуди насмевка на детските лица. Го добивате спакуван, ненадуван.
Можете да го надувате со воздух или хелиум.
Големина: 45cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Виолетов Еднорог фолија балон 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…