Влошки за висина

390.00 ден

Ви ги представуваме влошките за висина, новиот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури до 5 цм резултати веднаш и сосема дискретно. Никој нема да дознае за вашата тајна.

Compare

Опис

Дали сте изморени од чуствотото да се чуствувате ниски?
Сакате да сте повисоки од вашиот /та партнер/ка?
Очајни сте да носите удобни чевли кои ќе направат да изгледате повисоко?

Ви ги представуваме влошките за висина, новиот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури до 5 цм резултати веднаш и сосема дискретно. Никој нема да дознае за вашата тајна.

Влошките за висина се исклучително удобни , благодарение на високо флексибилниот гел-материал кој што е дизајниран да го минимизира напонот на стапалото при вашата прошетка. Овој систем е доволно силен да ја издржи вашата тежина, но истотака доволно мек и удобен за вашата прошетка.

Со влошките за висина можете да ја зголемите вашата висина постепено и во зависност од приликата и чевлите што сакате да ги носите. Влошките се совршени и за мажи и жени и можат да се вметнат во сите видови на чевли, спортски обувки, кондури, салонки, чизми.

Влошките за висина секогаш ќе бидат комплетно скриени и никој нема да забележи дека ги носите освен што ќе изгледате 5цм повисоки!

Влошките за висина содржат по 1 пар влошки за 2-те стапала.

Предности на влошките за висина:
5 см повеќе височина
Инстант резултати
Удобност
Едноставни за употреба
5 Различни нивоа
Никој нема да забележи дека ги носите
За мажи и жени

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Влошки за висина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…