Влошки за стапала со мемори пена

250.00 ден

Подарете удобност на вашите стапала со memory влошките, кои го памтат обликот на стапалото, меки се и чувствувате леснотија и стабилност при одењето.

Compare

Опис

Подарете удобност на вашите стапала со memory влошките, кои го памтат обликот на стапалото, меки се и чувствувате леснотија и стабилност при одењето.

Карактеристики:
-Лесни и удобни,
-9 mm мемори пена.
-Го копира и памти обликот на вашето стапало
-Спречува оток и појава на жулеви
-Дава мекост додека одите
-Ја зголемува стабилноста и го намалува заморот на нозете
-Универзална големина од 36 до 45 со сечење

Погодни за:
-Обични и спортски чевли
-Патики
-Високи потпетици и чизми
-Може да се носат за работа, спорт, танцување и прошетки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Влошки за стапала со мемори пена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…