Водоотпорен Bluetooth звучник

490.00 ден

Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон или да уживате под туш со овој водоотпорен звучник!

Нема на залиха

Compare

Опис

Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон или да уживате под туш со овој водоотпорен звучник!

Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон, можете да слушате музика додека се туширате, да одговарате на дојдовни повици, па дури и да ѕвоните со само двојно притиснување на копчето за јавување!
Едноставниот дизајн го прави користењето на овој звучник лесно и забавно за секој член од семејството.

Вграден микрофон, блутут, hands-free опција, и контрола на гласност
Конекција: бежична
Поддржува: Micro USB
Материјал: Метал и Гума
Моќност: 6W
Се полни на: DC 5V
Време на полнење: 3 hours
Време на користење: 6 hours
Капацитет на батерија: 400mAh

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Водоотпорен Bluetooth звучник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…