Водоотпорно Декоративно LED Светло

490.00 ден

Водоотпорно Декоративно LED Светло Светло може да биде поставено на било кое место, внатре или надвор од домот – градина, патека, детска соба, дневна, фонтана, базен, итн.

Compare

Опис

Водоотпорно Декоративно LED Светло Светло може да биде поставено на било кое место, внатре или надвор од домот – градина, патека, детска соба, дневна, фонтана, базен, итн.
Ова Водоотпорно Декоративно LED Светло има 13 лед светла во внатрешноста во 16 раслични бои. Можете да го закачите на било кое место, бидејќи има магнет за метални површини и на сите останати површини се лепи со вакум гумичка.
Ова лед светло е водоотпорно така да можете да го поставите и во вашиот базен или фонтана како осветлување и декорација .
Ова светло доаѓа со далечинки управувач со што имате можност во било кое време да ги менувате боите и да направите амбиентот на бои по ваш вкус.
Работи на батерии

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Водоотпорно Декоративно LED Светло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…