Воз на пареа со 21 парче

1,690.00 ден

Секое дете сака да добие убав подарок за празниците, а овој воз е совршен избор за вашето дете. Дајте му можност на секое дете да ја доживее разликата помеѓу класичната технологија возовите од минатото и денешната технолошка доба.

Нема на залиха

Compare

Опис

Секое дете сака да добие убав подарок за празниците, а овој воз е совршен избор за вашето дете. Дајте му можност на секое дете да ја доживее разликата помеѓу класичната технологија возовите од минатото и денешната технолошка доба.
Овој модел сет за воз е совршен за деца на возраст од 3 и повеќе години за родендени, Божиќ или која било друга прослава.
Возот има светло, пареа и звук, работи на батерии.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Воз на пареа со 21 парче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…