Воз со 14 парчиња

950.00 ден

Секое дете сака да добие убав подарок за празниците, а овој воз е совршен избор за вашето дете. Дајте му можност на секое дете да ја доживее разликата помеѓу класичната технологија возовите од минатото и денешната технолошка доба

Нема на залиха

Compare

Опис

Секое дете сака да добие убав подарок за празниците, а овој воз е совршен избор за вашето дете. Дајте му можност на секое дете да ја доживее разликата помеѓу класичната технологија возовите од минатото и денешната технолошка доба. Овој модел сет за воз е совршен за деца на возраст од 3 и повеќе години на родендени, Божиќ или која било друга прослава. Возот има светло и звук, работи на батерии.

Сетот се состои од:

– локомотива

– 3 вагони

– 4 прави шини

– 6 заоблени шини

Димензии на шините: 74x134cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Воз со 14 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…