Врв за новогодишна елка Star

290.00 ден

Врв за новогодишна елка Star врз кој се испрскани светки кои му даваат модерен и уникатен изглед. Изработен во 3D форма.

Нема на залиха

Compare

Опис

Врв за новогодишна елка Star врз кој се испрскани светки кои му даваат модерен и уникатен изглед. Изработен во 3D форма.
Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Врв за новогодишна елка Star”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…