Вреќа за спиење

950.00 ден

Практична вреќа за спиење која може да се користи во секакви прилики. Изработена од квалитетни мтеријали, обезбедува висок степен на топлотна изолација. Лесна за носење, се пакува во торба вклучена во сетот.

Compare

Опис

Практична вреќа за спиење која може да се користи во секакви прилики. Изработена од квалитетни мтеријали, обезбедува висок степен на топлотна изолација. Лесна за носење, се пакува во торба вклучена во сетот.
Достапна во сина, зелена и црвена боја.
 
Димензии: 180×75 +30cm додаток за главата
Тежина: 950gr
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА, ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕНА ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вреќа за спиење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…