Голема силиконска модла Божиќно дрво

290.00 ден

Голема силиконска модла Божиќно дрво идеална за обликување и декорација на секаков тип на храна.

Compare

Опис

Голема силиконска модла Божиќно дрво идеална за обликување и декорација на секаков тип на храна. Се што ви е потребно за да ги изненадите вашите сакани со највкусни торти, декорации на прослави и што уште не.
Направете совршено Божиќно дрво и декорирајте по желба.
Димензија: 21.59 x 29.21 x 4.44cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Голема силиконска модла Божиќно дрво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…