Гума количка

590.00 ден

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со оваа гума количка. Погодна за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата.

Compare

Опис

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со оваа гума количка. Погодна за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата.
– Погоден за возраст од 0-3 години
– Димензии: 56х56см
– Материјал: винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гума количка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…