Купи!

Двоен гардеробер за чевли

1,150.00 ден

Двојниот гардеробер за чевли и кутии со специјален преклопувачки раб со повеќенаменски опции содржи 12 полици и ви овозможува да складирате повеќе од 24 парчиња чевли

Нема на залиха

Compare

Опис

Двојниот гардеробер за чевли и кутии со специјален преклопувачки раб со повеќенаменски опции содржи 12 полици и ви овозможува да складирате повеќе од 24 парчиња чевли. Овој гаердеробер е повеќенаменски и може во него да чосвен чевли да складирате и книги, кутии за чевлите, облека, играчки и голем број на различни предмети за домаќинството и да ги покриете со преклопувачкиот раб кој е отпорна на прашина .

Спецификации:
-Висок квалитет
-Гардеробер за чевли со заштитна покривка.
-Големина: 115 x 30 x 120 cm
-Лесен за составување и собирање
-Достапни боја: сива.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двоен гардеробер за чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…