Купи!

Двоен гардеробер

1,350.00 ден

Двоен гардеробер кој ќе и даде дополнителна убавина на вашата соба и воедно е апсолутно идеално решение за чување на облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе.

Compare

Опис

Двоен гардеробер кој ќе и даде дополнителна убавина на вашата соба и воедно е апсолутно идеално решение за чување на облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе.
Со овој преносен гардеробер веќе нема да имате никава дилема во однос на складирање на вашата облека,чевли, играчки за децата или слично затоа што градероберот е совршен за вашата спална соба, детска соба или пак вашата бања.
 
Детали:
-Овој гардеробер е универзален за складирање и идеално решение за чување на облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе.
-Совршен за секоја соба.
-Расположливи бои: тегет, бордо, розева, виолетова и кафена
-Лесен и едноставен за поставување.
-Димензии на гардероберот: 110x45x175cm
ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двоен гардеробер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…