Двоен сет влакнести навлаки

1,390.00 ден

Двоен сет влакнести навлаки. Разбудете се свежи и витални секој ден. Меки, топли и луксузни сет плишани чаршафи со ластик со навлаки за перници за единечни и дупли душеци. Идеални за подарок!

Compare

Опис

Двоен сет влакнести навлаки. Разбудете се свежи и витални секој ден. Меки, топли и луксузни сет плишани чаршафи со ластик со навлаки за перници за единечни и дупли душеци. Идеални за подарок! Уште поидеални за комбинација со нашите крзнени ќебиња! Иста боја, иста линија…
Достапни во четири бои: темно кафено, сиво, светло крем и капучино
Сет влакнест чаршаф дупли:
– чаршаф 180х200 см + 25 см набој од сите четири страни,
– две навлаки за перници 50х70 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двоен сет влакнести навлаки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…