Двојна тава за готвење 36cm

1,290.00 ден

Нова генерација на високо квалитетна алуминиумска двојна тава со пет слојна обвивка која содржи делови на природен камен.

Compare

Опис

Нова генерација на високо квалитетна алуминиумска двојна тава со пет слојна обвивка која содржи делови на природен камен. На рачката има магнетен клуч кој ќе ја заштити тавата од отварање додека се готви во неа. Може да се пржи од двете страни и погодна е за готвење на плин, халогенски, електрични и керамички плочи. Здрав начин за исхрана и совршен вкус како да готвите на природен камен, трајна нелеплива обвивка и лесна за чистење со димензија од 36 см.

Карактеристики:
-Без неред во кујната;
-Идеално за пржење;
-Идеално за правење скара без лепење на површината;
-Лесна за одржување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двојна тава за готвење 36cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…