Декоративен дедо мраз

390.00 ден

Декоративен дедо мраз кој ќе биде совршен декор за вашиот дом. Одличен детал кој ќе ја збогати новогодишната идила во секое катче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Декоративен дедо мраз кој ќе биде совршен декор за вашиот дом. Одличен детал кој ќе ја збогати новогодишната идила во секое катче. Достапен во две форми.
Димензии: 20х12cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративен дедо мраз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…