Купи!

Декоративен ласер со 12 тематски проекции

990.00 ден

Создадете магија со помош на декоративениот ласер со 12 тематски проекции, кој ќе ви овозможи вистинска сензација.Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава.

Compare

Опис

Создадете магија со помош на декоративениот ласер со 12 тематски проекции, кој ќе ви овозможи вистинска сензација.Разубавете го вашиот дом во секоја пригода и прослава.
Тајната на ласерот е во моќниот систем од светилки и слајдови кои создава неверојатно лајт шоу на секоја површина или во секоја просторија.
Едноставно ставете го уредот во дворот или на терасата, насочете го кон ѕидот и вклучете го.
Едноставен и оригинален начин за декорирање на вашиот дом во кратко време!

Бројни мотиви во боја кои можете да ги користите зависно од пригодата. Се што треба е да ја инсталирате касетата со посакуваните мотиви за да ја декорирате вашата фасада.

Има 2 брзини, брзо или бавно кои можете да ги регулирате со помош на копчето за избор.

Идеален за сите прилики!

Може да се користи во затворени простории со постоље и на отворено со држач за забивање во текот на целата година.

Во сет со ласерот одат 12 слајда со различни теми:
– 6 божиќни
– 2 за Ноќта на вештерките
– 4 различни теми: Велигден, Валентин, национален празник и роденден!

ИНСТРУКЦИИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ:

Не користете го декоративниот ласер на друг начин различен од оној што е наведен од производителот за да се избегне изложеност на опасно ласерско зрачење.
Немојте намерно да го вперувате во очи или лице.
Не обидувајте се да го отворите куќиштето под никакви околности.
Ласерите не треба да се проектираат на или во рамките на патеката на летот на авионот од 10 наутички милји од аеродромот, затоа спуштете го аголот на декоративниот ласер, така што ласерите нема да се проектирани кон небото.
Користете го само со продолжен кабел наменет за надворешна употреба.

Функционира на сите временски услови!
Може да биде поставен на дожд и на температури под 0°C. Потрошувачката на струја е минимална, а производот покрива до 58 m2 на растојание од 100 метри.
Вистинско декоративно решение за вашиот дом!
Ласерскиот уред можете да го користите не само за време на празниците, туку и за добра забава во вашиот дом.
Заборавете на одмоткувањето на кабли со сијалички кои често знаат да прегорат!
Сега го имате вистинското решение!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративен ласер со 12 тематски проекции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…