Купи!

Декоративна фигура Дедо Мраз 60cm

1,790.00 ден

Декоративна фигура Дедо Мраз 60cm. Декоративните фигури се совршен избор за разубавување на вашиот дом и градина за новогодишните и божиќните празници.

Compare

Опис

Декоративна фигура Дедо Мраз 60cm. Декоративните фигури се совршен избор за разубавување на вашиот дом и градина за новогодишните и божиќните празници. Фигурата е лесна за носење (мала тежина) и прекрасен реален изглед.
Висина: 60cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративна фигура Дедо Мраз 60cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…