Декоративна фигура џуџе

690.00 ден

Декоративна фигура џуџе совршена за разубавување на вашиот дом и градина. Фигурата е керамичка и со прекрасен реален изглед.

Compare

Опис

Декоративна фигура џуџе совршена за разубавување на вашиот дом и градина. Фигурата е керамичка и со прекрасен реален изглед.
Висина: 35cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративна фигура џуџе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…