Детки костим Dragon Ninja

1,390.00 ден

Насмевка на лицето на вашиот мал нинџа. Оригинален костим за вашите најмили кој нема да остане незабележан.

Нема на залиха

Compare

Опис

Насмевка на лицето на вашиот мал нинџа. Оригинален костим за вашите најмили кој нема да остане незабележан.
Комплетот вклучува: пантолони, блуза, оклоп, маска, каиш и ремени
 
Расположливи големини:
S 1-3 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-10 години 120-130cm
XL 11-14 години 130-140cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детки костим Dragon Ninja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…