Детска гума еднорог

290.00 ден

Одлична забава ова лето со детската гума за пливање еднорог.

Compare

Опис

Одлична забава ова лето со детската гума за пливање еднорог. Одличен производ за игри во вода и забава.
Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава.
Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата. Има и рачки за дополнителна безбедност во водата. Совршен за релаксирано уживање во вода.Возраст: 3+ год
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 80х50 см

Дополнителни информации

size

Large, Mediam, small

color

Blue, Gray, Red

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска гума еднорог”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…