Детска Домино Играчка со 145 парчиња

790.00 ден

Редењето фигури и рушењето со тн домино ефект е навистина забавно, единствен проблем е прецизното редење на домино фигурите.

Нема на залиха

Compare

Опис

Редењето фигури и рушењето со тн домино ефект е навистина забавно, единствен проблем е прецизното редење на домино фигурите. Сетот доаѓа со специјални додатоци, вртелешки и кран кула за уште по забавна игра.
Освен што оваа играчка ќе донесе забава во целото семејсто, кај децата индиректно го развива трпението, моториката и смислата за броење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска Домино Играчка со 145 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…