Детска дрвена куќичка

3,250.00 ден

Вселете се во оваа детска дрвена куќичка. Куклената куќа се состои од 3 спрата и тераса. А со помош на преносливите елементи, може да се преуредува според креативноста на вашето дете!

Compare

Опис

Вселете се во оваа детска дрвена куќичка. Куклената куќа се состои од 3 спрата и тераса. А со помош на преносливите елементи, може да се преуредува според креативноста на вашето дете! Одличен подарок за деца на возраст од 3+ години.
Доаѓа во сет со 13 парчиња мебел
Материјал на изработка природно дрво и првокласен медијапан од 3 и 5mm.
Визуелниот принт е изработен со УВ печатење
Димензии: 45x61x23cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска дрвена куќичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…