Детска играчка авионче што лета

390.00 ден

Детска играчка авионче што лета е направена од пена, која е лесна и безбедна за играње со деца, со добра флексибилност и отпорност на удар.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детска играчка авионче што лета е направена од пена, која е лесна и безбедна за играње со деца, со добра флексибилност и отпорност на удар.
Децата можат лесно да го склопат и расклопат авиончето.
Авиончето за деца се напојува и полни.
Летањето авион е семејна забава, детска роденденска забава, забавни игри за деца, училишна забава и сл.

Спецификација:
-Половина час полнење, секогаш застанува автоматски од 15 до 20 секунди;
-Големина на производот: 29 * 28 * 5 см
-Време на полнење: околу 30 минути;
-Број на летови: 40-50 пати или слично;
-Време на лет: 15-20 секунди;
-Режим на слетување: автоматско слетување;

Пакетот вклучува:
-1x тело
-1x долно крило * 1
-1x горно крило
-1x хоризонтална опашка
-1x USB кабел
-Копче за поврзување со 2 крилја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска играчка авионче што лета”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…