Детска инженерска работилница со 74 парчиња

1,890.00 ден

Детска инженерска работилница со 74 парчиња. Децата ќе ги подготват сите нивни фантазии во оваа магична инженерска работилница.

Compare

Опис

Детска инженерска работилница со 74 парчиња. Децата ќе ги подготват сите нивни фантазии во оваа магична инженерска работилница. Таа е погодна како детски едукативни играчки за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини. Ова е целосно опремена инженерска работилница, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Содржи 74 парчиња.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст +3год.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска инженерска работилница со 74 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…