Купи!

Детска кошаркарска корпа за алишта

590.00 ден

Подигањето и собирањето на валканите алишта низ вашиот дом никогаш не е забавен дел од денот.

Compare

Опис

Подигањето и собирањето на валканите алишта низ вашиот дом никогаш не е забавен дел од денот. Ставете крај на детската расфрлена облека на под. Овој производ е забавен и уникатен начин за вашите деца да ја исчистат својата валкана облека во нивните соби. Дизајнот е изработен од издржлив материјал кој овозможува да се вклопи на која било врата. Само откопчете го долниот дел од вреќата за да ја испразните од детските алишта.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска кошаркарска корпа за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…