Детска креативна табла за цртање

1,990.00 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Дозволете вашето дете да ја открие својата креативност со креативната табла во розева и сина боја.
Идеална за будење креативност со многу додатоци вклучени. Се прилагодува на висината на децата, ротирачка е 360 степени и лесно се транспортира благодарение на нејзината рачка.

Информации за производот:
– две страни црна и бела
– полиците за складирање се вклучени
– се преклопува
– содржи: 48 парчиња.
– симензии на производот: 88 x 49 x 30 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска креативна табла за цртање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…