Детска кујна во жабче куферче

790.00 ден

Детска кујна во жабче куферче со кој вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детска кујна во жабче куферче со кој вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погоден како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Оваа детска кујна магично се собира! Уникатна кујна кој се претвара во куферче со тркалца, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Димензии на куферчето собрано:29cm x 9cm x 20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска кујна во жабче куферче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…