Детска куќа на 3 спрата Castle

1,890.00 ден

Детска куќа на 3 спрата Castle. Вселете се во детската куќа од соништата која сами ќе ја склопите на принцип сложувалка! Куклената куќа се состои од 3 спрата и внатрешен двор.

Нема на залиха

Compare

Опис

Детска куќа на 3 спрата Castle. Вселете се во детската куќа од соништата која сами ќе ја склопите на принцип сложувалка! Куклената куќа се состои од 3 спрата и внатрешен двор. А со помош на трансформационите елементи, може самата да се склопува според креативноста на вашето дете! Одличен подарок за деца на возраст од 3+ години.
Сетот се состои од 214 парчиња вклучително и мебел, 3 кукли и два автомобили.
Димензии: 61x28x48cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска куќа на 3 спрата Castle”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…