Детска лампа со рипчиња

790.00 ден

Оваа шарена детска столна лампа ги прикажува ликовите од светот на Немо.

Compare

Опис

Оваа шарена детска столна лампа ги прикажува ликовите од светот на Немо. Направете вистинска бајки во детската соба на вашите најмили . Прекрасниот дизајн вклучува LED светло.
Димензии: 24,4x14x14cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска лампа со рипчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…