Купи!

Детска лулашка со граничник

950.00 ден

Одлична забава за вашите најмили, пластична лулашка со јажиња за надворешна и внатрешна употреба.

Compare

Опис

Одлична забава за вашите најмили, пластична лулашка со јажиња за надворешна и внатрешна употреба.
Безбедна, стабилна и не се лизга. Изработена од долготрајна висококвалитетна пластика. Граничникот дава дополнителна сигурност и безбедност за вашите најмили.
 
Достапна во розева, зелена, сина, црвена и жолта боја
Димензии: 28x36x42cm
Препорачана за возраст 1-3год.
Максимална тежина 25кг

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска лулашка со граничник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…